Zespół Kruk i Partnerzy tworzą adwokaci specjalizujący się
w dziedzinie prawa pracy oraz obsłudze korporacyjnej
podmiotów gospodarczych.

Zespół Kruk i Partnerzy tworzą adwokaci i radcowie prawni specjalizujący się w dziedzinie prawa pracy oraz obsłudze korporacyjnej podmiotów gospodarczych.

Zespół Kruk i Partnerzy to eksperci posiadający praktyczną wiedzę
i bogate doświadczenie zawodowe zdobyte podczas wieloletniej pracy w najlepszych międzynarodowych kancelariach prawnych.

Prawnicy związani z Kruk i Partnerzy biegle pracują w języku angielskim i mają bogate doświadczenie w doradztwie podmiotom zagranicznym.

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi swoim Klientom, kancelaria współpracuje z zewnętrznymi ekspertami z zakresu:

  • komunikacji korporacyjnej związanej z prowadzeniem dialogu pomiędzy pracodawcą a związkami zawodowymi / innymi partnerami społecznymi
  • zarządzania kryzysowego
  • prawa podatkowego związanego z zatrudnieniem oraz
  • prawa zamówień publicznych.
 mec. Magdalena Kruk

Pracami Kruk i Partnerzy kieruje założycielka oraz główny wspólnik kancelarii - mec. Magdalena Kruk.

Magdalena Kruk jest adwokatem; specjalizuje się w prawie pracy, ze szczególnym uwzględnieniem zbiorowych stosunków pracy oraz dialogu ze związkami zawodowymi. Mec. Kruk specjalizuje się również w prawie handlowym, zapewniając kompleksową obsługę korporacyjną uczestnikom obrotu gospodarczego, szczególnie w aspekcie transakcyjnym.

Przed rozpoczęciem własnej działalności, mec. Kruk przez ponad 10 lat była związana z międzynarodową kancelarią prawną White & Case, gdzie utworzyła i kierowała pracami departamentu prawa pracy.

Prowadzi zajęcia dla aplikantów adwokackich Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Jest autorką licznych publikacji oraz prelegentem na konferencjach i seminariach.

W opinii autorów prestiżowego raportu Chambers Europe 2013: „licznie rozpoznawana jako znakomity prawnik, Magdalena Kruk z Kancelarii Adwokackiej Magdaleny Kruk posiada wieloletnie doświadczenie i jest bardzo analityczna”.

Rekomendacje

Nasze doświadczenie, profesjonalizm i rozumienie biznesu znajduje potwierdzenie wśród Klientów kancelarii. Rekomendują nas:

Chambers Europe – europejski ranking wiodących kancelarii prawnych prowadzony przez Chambers and Partners od 1999r.

The Legal 500 The Client’s guide to Europe, Middle East & Africa - niezależny i obiektywny ranking kancelarii prawnych z 63 jurysdykcji w Europie, Środkowym Wschodzie oraz Afryce.